Pobranie uprawnionych dostępów

Czas – wartość którą wnosimy w życie nauczycieli

Czy wiesz, że naszą najważniejszą wartością, którą staramy się wnosić w życie nauczycieli jest czas? Warto sobie uświadomić, że czas jest dobrem, który się kończy i naprawdę upływa. I warto zatrzymać się na chwilę i zadać sobie pytanie jak spędzasz swój czas?

W ciągłym pośpiechu? W zdenerwowaniu? Nieustannie szukając materiałów na lekcje? Kiedy przestajesz myśleć o przygotowywaniu się na lekcje? Czy teraz, w niedzielę popołudniu, czujesz się w obowiązku, że trzeba już przygotować sobie lekcje? A w tygodniu wieczorami nadal myślisz o lekcjach, które będziesz prowadzić następnego dnia?

Jeśli tak, to zadaj sobie pytanie kosztem czego to robisz? Czasu wolnego, pasji relacji, sportu, rodziny? Bo tak to już jest, że jak robimy jedno to drugiego nie robimy, bo nie możemy być w dwóch różnych miejscach w tym samym czasie. Właśnie dlatego robimy tak wiele dla Ciebie, drogi nauczycielu, bo Cię rozumiemy i wiemy, że Twoja praca nie należy do najłatwiejszych.

Chcemy Cię wspierać w pracy, abyś ten cenny czas zaoszczędzał. Abyś ciągle nie myślał o kolejnych lekcjach. Abyś rozwinął w sobie umiejętność odpoczywania, bo jest udowodnione, że ludzie którzy potrafią się regenerować są szczęśliwsi i lepiej im się pracuje. Dlatego nasza metoda nauki języka hiszpańskiego Colorin Colorado jest taka kompletna, aby pomóc Ci w pracy, gdzie prowadzisz zajęcia ze zróżnicowanymi grupami pod względem wielkości, wieku, poziomu zaawansowania, zaangażowania itp.

Warto korzystać z naszych materiałów. Warto z nami współpracować.

¡Descúbrenos!