Pobranie uprawnionych dostępów

Wyróżnij się jako nauczyciel hiszpańskiego

Chcesz wyróżnić się na rynku jako nauczyciel dziecięcy języka hiszpańskiego?

Chcesz, aby Twoją szkołę postrzegano jako profesjonalną, godną zaufania, taką do której warto zapisać dziecko?

 

Zapraszamy Cię do współpracy! Sięgnij po metodę „Colorín Colorado – español, robots y teclado”.

 

Pracując z Colorín Colorado dbasz o zaspokojenie potrzeb 3 kategorii Twoich klientów

 

– Po pierwsze Twojego najważniejszego klienta – UCZNIA.

Dzięki naszej metodzie Twoje lekcje będą atrakcyjne, praktyczne, zaskakujące. Elementy, które wprowadzamy na każdym etapie nauki są ciekawe i zawsze mają wytyczony konkretny cel. Dzieci uwielbiają uczyć się z robotami-bohaterami książki, słuchać historii o nich i tworzyć teatrzyki na bazie przygód, które przeżywają główne postacie podręcznika.

– Po drugie, odpowiadasz na potrzeby Rodzica, od którego, jakby nie było, zależy czy dziecko będzie się uczyć właśnie u Ciebie.

Prezentacja metody, pokazującej sposób w jaki będą się rozwijać kompetencje językowe dziecka, sprawi, że każdy Rodzic będzie chciał Ci zaufać i wybierze współpracę właśnie z Tobą.

Podczas szkoleń wdrożeniowych nauczymy Cię jak należy utrzymywać dobre relacje z rodzicami, na czym polega prawidłowa ewaluacja zajęć, w jaki sposób przekazywać rodzicom informację zwrotną na temat postępów dziecka w nauce i wielu innych praktycznych i ciekawych rzeczy, które są przydatne w budowaniu relacji z rodzicem.

– Po trzecie, dbamy o Twoich lektorów, organizując dla nich szkolenia, podczas których mogą oni nabyć wiedzę i umiejętności dotyczące tego jak uczyć dzieci, jak prowadzić lekcje, aby osiągać zamierzone cele dydaktyczne cel, jak uczyć hiszpańskiego po hiszpańsku od pierwszej lekcji i nie tłumaczyć słów na polski, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach i jak budować swój autorytet.

Colorín Colorado to pewność, że Twoje lekcje będą praktyczne, atrakcyjne, ciekawe i staną się źródłem dobrej zabawy dla Twoich uczniów i źródłem satysfakcji dla Ciebie.